Dołącz do grona Ekspertów w naszym serwisie i promuj siebie oraz swój biznes!

Expert in Your City skupia wyłącznie ekspertów, specjalistów i profesjonalistów w swoich branżach. Każda osoba w naszej bazie jest starannie wyselekcjonowana i zapraszana do kooperacji po dokładnej analizie kompetencji i doświadczenia. Dla nas najważniejsze jest to, że odbiorcy naszego serwisu muszą być pewni, że Eksperci z którymi będą współpracować dysponują wiedzą, której poszukują oraz są specjalizacji w której aktualnie potrzeba wsparcia.

Dlaczego warto zostać ekspertem?

Budujesz markę osobistą

Dzięki zaistnieniu w naszym serwisie, budujesz swoją markę osobistą w kontekście konkretnych specjalizacji poprzez dotarcie do większej ilości odbiorców.

Znajdujesz idealnych klientów

Przy pomocy szczegółowych specjalizacji i profili Ekspertów, trafią do Ciebie klienci z wyzwaniami, które dobrze znasz, co za tym idzie współpraca będzie przyjemniejsza, a Twoja wiedza nieoceniona.

Wspieramy Twój wizerunek eksperta

Działając z nami otrzymujesz możliwość wystąpienia w branżowych wydarzeniach, czasopismach lub webinarach docierając do szerszego grona odbiorców.

Promujesz swoje kompetencje

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym profilom ekspertów jesteś w stanie pokazać to czego Twój klient poszukuje oraz dać znaleźć się osobom, które potrzebują Twojego wsparcia.

Poszerzasz sieć kontaktów

Przy pomocy narzędzi jakie dostarczamy (darmowe konsultacje oraz wiadomości) masz szansę budować sieć kontaktów do osób, które potencjalnie są zainteresowane Twoimi usługami.

Wspieramy Twoje działania

Najbardziej zaangażowani Eksperci otrzymują od nas pakiet wsparcia marketingowego, m.in. w naszych kanałach Social Media czy też są zapraszani do branżowych akcji i wydarzeń.

Jak dołączyć do grona Ekspertów?

Jeśli chcesz aby Twój profil został dodany do naszej bazy należy przejść odpowiednią procedurę weryfikacyjną. Kilka szczegołów na ten temat znajduje się poniżej.

1. Zarejestruj się jako Expert

Zarejestruj się, wybierz odpowiedni typ konta i od razu przejdź do uzupełnienia swojego profilu. Twój profil jest jeszcze niepubliczny. Jeśli dane, które zostały wprowadzone uważasz za kompletne, prześlij nam profil do weryfikacji.

2. Weryfikacja po stronie Expert in Your City

Daj nam czas abyśmy mogli zweryfikować Twoją osobę. Na podstawie danych, które zostały przesłane oraz na podstawie researchu na Twój temat poinformujemy Cię o wynikach weryfikacji.

3. Witamy na pokładzie!

Jeśli Twoja kandydatura została pozytywnie przez nas zweryfikowana Twoje konto Eksperta jest już publiczne i pojawiasz się w wynikach wyszukiwania w portalu.

4. Premiera Twojego profilu

Udostępnij link do swojego profilu w swoich sieciach social media jak Facebook czy Linkedin, aby zainteresowane osoby mogły zapoznać się z Twoimi kompetencjami i doświadczeniem. Wkrótce również Twój profil pojawi się w wynikach Google jako Ekspert.

5. Współpracuj z potencjalnymi klientami

Na Twój profil zaczną spływać zapytania oraz prośby o darmową konsultację w postaci prywatnych wiadomości w serwisie. Utrzymuj rękę na pulsie i bądź proaktywny! Twoje zaangażowanie zostanie przez nas wynagrodzone.